„Vargonų muzikos vakarai“

Koncertų ciklas „Vargonų muzikos vakarai“ šiais metais dovanojo penkis koncertus keturiose Vilkaviškio rajono bažnyčiose. Atidarymo koncertas Pilviškiuose – atlikėja Jurgita Šeduikytė ir vargonininkė Diana Encienė; Alvite – vargonininkai Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė ir Vidas Pinkevičius su programa „Baltijos svajonė“; Vilkaviškio katedroje – vargonininko iš JAV Henry Danaher ir lietuvių birbynininko Vytauto Kiminiaus bendras projektas „Dialogas erdvėje“; fleitininko Giedriaus Gelgoto ir vargonininkės Jurgitos Kazakevičiūtės koncertas Gražiškių bažnyčioje bei baigiamasis projekto akordas Vilkaviškio katedroje – aktoriaus, režisieriaus Rolando Kazlo ir vargonininkės Jurgitos Kazakevičiūtės programa „Darbai ir dienos“.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Foto J. Juškevičius



Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2025 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo

Skip to content