Liaudiškos muzikos kapelų konkursas „Suvalkietiškas kiemas“

Suskambo „Suvalkietiškas kiemas“!

Šeštadienį jau trečiąjį kartą vyko respublikinis liaudiškos muzikos kapelų konkursas „Suvalkietiškas kiemas“, kuriame varžėsi šešios kapelos: „Vaiva“ iš Vilniaus (vad. D. Petručionis), „Samanėlė“ iš Kauno r. (vad. R. Marma), „Kupiškio krošto muzikontai“ (vad. A. Pustovaitienė), Kybartų „Žemyna“ (vad. R. Gliaubicienė) ir du kolektyvai iš Vilkaviškio – muzikos mokyklos ansamblis „Siaustinis“ (A. Pečkaitis, A. Lekešys, D. Balčiūnienė) ir kultūros centro kapela „Vingis“ (vad. G. Turonis).

Šiais metais komisijai teko nelengvas iššūkis – išrinkti geriausius dviejose kategorijose: aranžuočių ir kapelų meistriškumo. I-oji premija už aranžuotę atiteko Artūrui Pečkaičiui, II-oji – iškeliavo į Dainiaus Petručionio rankas, Algimantas Jonas Bartašius buvo įvertintas III-iąja. Kapelų meistriškumo konkurse I vieta atiteko „Siaustiniui“ – Vilkaviškio muzikos mokyklos ansambliui, II-ąja įvertintas kolektyvas iš Vilniaus „Vaiva“, o toliausiai, į Kupiškį, iškeliavo III-iosios vietos diplomas, atitekęs „Kupiškio krošto muzikontams“.

Dar kartą nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus!

Organizatorius – Vilkaviškio kultūros centras,

Partneris – Lietuvos nacionalinis kultūros centras,

Rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Vilkaviškio rajono savivaldybė, UAB „Provincijos mėsa“, Informacinis rėmėjas – Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“.

Nuotraukos – Jonas Juškevičius.

 



Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo

Skip to content