„GLUOSNEI“ – 15

Vilkaviškio kultūros centro mėgėjų teatras „GLUOSNĖ“ (rež. Daiva Kasulaitienė) minėjo 15-os metų jubiliejų. Ta proga visus teatro artistus bei žiūrovus pakvietė į šventinę „AUKSINĖS GLUOSNIO ŠAKELĖS“ nominacijų įteikimo ceremoniją.
Foto J. Juškevičius, R. Akelaitytė



Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2025 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo

Skip to content