Vilkaviškio kultūros centro mėgėjų teatras „GLUOSNĖ“ (rež. Daiva Kasulaitienė) minėjo 15-os metų jubiliejų. Ta proga visus teatro artistus bei žiūrovus pakvietė į šventinę „AUKSINĖS GLUOSNIO ŠAKELĖS“ nominacijų įteikimo ceremoniją.
Foto J. Juškevičius, R. Akelaitytė