Sena gera Lietuviška Estrada

2023-04-05 18.00

KAUNO VALSTYBINIS MUZIKINIS TEATRAS

2023 m. balandžio 5 d. 18 val.

SENA GERA LIETUVIŠKA ESTRADA,

DAINUOSIME DRAUGE

Programoje – populiariausios lietuvių kompozitorių estradinės dainos

Dalyvauja

Solistai: Ieva Goleckytė, Iveta Kalkauskaitė, Viktorija Zeilikovičiūtė, Raimondas Baranauskas, Egidijus Bavikinas (Martynas Beinaris), Giedrius Prunskus

Instrumentinė grupė, vadovas Jonas Janulevičius

Kas yra nauja? Tai – gerai pamiršta sena. Bet yra dalykų, kurių nenorime pamiršti, tai – senos, geros dainos, kurių klausosi ir kurias dainuoja ištisos kartos. Nežinome nei dainos pavadinimo, nei autoriaus, bet puikiai mename žodžius ir melodiją: „Tavo mielos akys“, „Žalioj stotelėje“, „Lauksiu tavęs ateinant“, „Du du du, dainuokim po du“, „Švelnus pūkeli, tu žinai“ ir daugelis kitų. Šias dainas kūrė Benjaminas Gorbulskis, Algimantas Raudonikis, Mikalojus Novikas, Mikas Vaitkevičius ir kiti ryškiausi populiariosios muzikos lietuvių kompozitoriai, o dainų istorijas pristatys solistas Giedrius Prunskus.

Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai ir puiki instrumentinė grupė kviečia klausytojus prisiminti iki šiol populiarumo neprarandančias praeito amžiaus lietuviškos estrados dainas, anuomet dainuotas ryškiausių atlikėjų, o dabar – spindinčias naujomis spalvomis bei išraiškingomis aranžuotėmis.

Teatro vadovas Benjaminas Želvys

Bilietai ir informacija

www.muzikinisteatras.lt

Vilkaviškio kultūros centro kasa

Bilietų kainos:

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo

Skip to content