b’ART | „Siaubinga muzika“

2020-08-20 20.00

b’ART | „Siaubinga muzika“

b’ART | „Siaubinga muzika“ – Čiurlionio kvartetas, Joana Daunytė (arfa), Andrius Bialobžeskis (skaitovas).

Nepaaiškinamų reiškinių, mirties, baimės, siaubo fenomenas jau seniai rado vietą įvairių menų raiškoje – nuo XX a. pradžios ekspresionistų darbų iki kino (prisiminkime Stepheno Kingo kūrybą, kuri jau seniai tapo ne tik literatūriniu, bet ir kino fenomenu), teatro, operos ir kitų scenų. Šio koncerto programai atlikėjai parinko kelis žinomus kūrinius, kuriuos sieja šiurpi tematika ar neribotą fantaziją perteikianti muzikinė išraiška. Kita vertus, programa nesiekiama gąsdinti. Kaip yra nustatę mokslininkai, išgyvendami siaubo istorijas žiūrovai ir klausytojai turi galimybę atsikratyti savo pačių psichologinio streso.

Šią beveik terapinę, o ir kupiną šiurpių paslapčių bei skambesių programą – nuo Franzo Schuberto kvarteto „Mirtis ir mergelė“ iki puikiai pažįstamos Angelo Badalamenti muzikos Davido Lyncho „Tvin Pyksui“ – pristato nuolat naujas idėjas generuojantis Čiurlionio kvartetas, intensyviai koncertuojanti arfininkė Joana Daunytė ir muzikiniuose projektuose dažnai dalyvaujantis aktorius Andrius Bialobžeskis.

Atlikėjai:

ČIURLIONIO KVARTETAS

JOANA DAUNYTĖ (arfa)

ANDRIUS BIALOBŽESKIS (skaitovas)

Į teritoriją įleidžiama: nuo 19:00 val.
Renginio trukmė: 1,30 val.
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N – 6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama.

Bilietai –> https://bit.ly/bartninkai 

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo