Ačiū, Lietuva !

2020-06-01 17.00 - 17.20

🎶 Birželio 1 d. 17.00 val. visoje šalyje vieningai nuskambės muzika: ant įstaigų stogų, miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose. Taip padėkosime Lietuvos žmonėms už sėkmingą kovą su pirmąja COVID-19 viruso banga, pakviesime išlaikyti susitelkimą ir viltį, kad ryžtingai įveiksime visus sunkumus. 🙏
🎻 Tądien Vilkaviškio autobusų stoties parkelyje koncertą vilkaviškiečiams ir miesto svečiams dovanos Vilkaviškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vingis“.
🇱🇹 Visoje šalyje vienu metu nacionalinių ir valstybinių įstaigų kolektyvai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, atliks apie 15 minučių trukmės koncertus viešose erdvėse.
🤝 Norą neatlygintai dalyvauti akcijoje šiuo metu iš viso yra pareiškę 253 muzikiniai kolektyvai iš 36 savivaldybių, šis sąrašas nuolat pildomas.
ℹ️ Iniciatyvą taip pat kviečiami palaikyti ir visi norintys muzikuoti gyventojai. Daugiau informacijos apie konkrečius numatomus koncertus bus pateikiama Vyriausybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Renginiai nemokami ir atviri.
❗️Primintina, kad dėl karantino režimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo, atvirose erdvėse nuo birželio 1 d. negali būti daugiau nei 300 žmonių.
Akcijos iniciatorė – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, partnerės – Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos kultūros centrų asociacija.

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo

Skip to content