Internetinės svetainės, el.parduotuvės

„Peliuko pasakų dirbtuvėlė“

2018-05-08 10.00 ir 12.00

„Peliuko pasakų dirbtuvėlė“
Istorijos sumanytoja ir režisierė – Gintarė Radvilavičiūtė

Kūrybinė dirbtuvėlių komanda: Liza, Aktorė, Padūkelis Peliukas, Dailininkė, Antytės Rozalija ir Emilija, Gaidžiukas, Katinas Simkinas, Klouniukas

Jai talkina: Elena Žekienė, Jolita Ross /Audronė Grėbliauskienė
(nuo 80-150 žiūrovų)

Premjera – 2014-03-16
Trukmė – 45 min.

Ar norėtumėt sužinoti, kaip lėlių teatre gimsta pasaka? Tuomet klausykite: pasakų dirbtuvėlėje ant ilgo siūlo suveriama pasakos istorija, nupaišomi pasakos personažai, šilkiniais siūleliais išsiuvinėjama muzika, atmatuojamas gabalas scenografijos ir galiausia dideliais dygsniais pasaka susiuvama. O susiūta pasakėlė keliauja į lėlių teatro sceną. Aplankykite Peliuką jo jaukioje dirbtuvėlėje ir kartu sukurkite pasaką. Padūkelis Peliukas laukia jūsų visų!

Mintį, parodyti teatrą vaikams iš, paprastai, jiems nematomos pusės, spektaklio režisierė Gintarė Radvilavičiūtė, dirbanti Klaipėdos lėlių teatre,  atsivežė iš  šiame teatre kiekvieną vasarą rengiamos „Karakumų Asilėlio teatro“ stovykos. „Patirtis rodo, kad galimybė pamatyti,  kaip gimsta spektaklis ir  patiems tapti jo kūrėjais, suteikia daugybę gerų emocijų, skatina kūrybiškumą, išlaisvina fantaziją, todėl jau išbandytą idėją nutariau pritaikyti ir Kauno lėlių teatre,“ – pasakojo režisierė.

Bilieto kaina – 3 Eur

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo