Internetinės svetainės, el.parduotuvės

Naujametis ansamblio „Lietuva“ koncertas su Kristina Kazlauskaite

2018-12-29 18.00

Naujametis ansamblio „Lietuva“ koncertas su Kristina Kazlauskaite

Gruodžio 29 d. 18 val. Vilkaviškio kultūros centre

 

Valstybinis ansamblis „Lietuva“ kviečia kartu pasitikti Naujuosius 2019 metus! Šventiniame koncerte ne mažiau ryškiai lyg žvaigždės žibės net dvi vedėjos  – seniai matyta, bet nepamiršta, milijonierė Zita iš Mažeikių ir garsioji mokytoja Leokadija. Jas meistriškai įkūnijanti aktorė Kristina Kazlauskaitė žiūrovus lydės per visą naujametę programą, supintą iš gražiausių ir linksmiausių Valstybinio dainų ir šokių ansamblio kūrinių.

Nuo tautinių iki retro ir net šiuolaikinių dainų ir šokių, – programoje su polėkiu viskas bus sava ir atpažįstama. Žiūrovai išgirs taip mylimas ir seniai girdėtas D.Dolskio dainas „Aš myliu vasaros rugiagėles“, „Su armonika į Braziliją“, B. Gorbulskio „Tu ateik į pasimatymą” ir kitus  to laikotarpio hitus.

Šiuolaikinės muzikos gerbėjai galės pasimėgauti dainų popuri iš grupių „Antis“, „Fojė“, „Ten Walls“ ir iš kitų gerai žinomų atlikėjų repertuaro.

Visiems pasiilgusiems klasikinių liaudies šokių, profesionalai atliks bene gražiausius ir linksmiausius „Aukso fondo“  kūrinius, tarp jų vieną populiariausių repertuare  – vestuvinių šokių siuitą. Žiūrovų abejingų nepaliks „Senbernio daina”, vaidybinis šokis „Trys mergelės“, taip pat „Alučio puota” ir „Klumpakojis“.

Ir žinoma, Nauji metai negali būti sutikti be „Užstalės dainos“ (Pakelkime taurę linksmybių”) iš G. Verdi operos „Traviata“. 

Netikėti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos, geras humoras su Kristina Kazlauskaite ir daug daugiau šventinėje ansamblio „Lietuva“ programoje, pasitinkant Naujuosius.

 Daugiau informacijos – www.ansamblis-lietuva.lt

Bilietai internetu

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo