Internetinės svetainės, el.parduotuvės

Komedija „Spąstai“

2019-11-27 18.00

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Įvaizdis – Eglė Krasnovė

 

Vaidina: Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas – žiūrovams gerai atpažįstami iš TV laidos ,,Dviračio šou” personažų, TV serialų, filmų ir teatro projektų.

 

 

Ar kada buvote patekę į spąstus? O gal patys esate kažkam juos paspendę? Patekti į spąstus yra žinoma yra nesmagu, bet pažiūrėti, kaip kiti juos ,,kurpia” yra labai smalsu ir įdomu. Būtent apie tai ši naujausia KITOKIO teatro komedija.

 

Spektaklio veiksmas vyksta prabangiame didmiesčio bute. Į buto šeimininkės kaprizų pinkles patenka meistras, atėjęs pakeisti susirgusio kolegos. Tačiau aplinkybės susiklosto taip, kad ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę.

 

Bet kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Tai pavyks sužinoti apsilankius naujausioje ,,Kitokio“ teatro komedijoje ,,Spąstai“, kupinoje netikėtumų, juokingų situacijų ir nelauktų siužeto posūkių.

 

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

 

N- 16

 

 

Bilietus platina www.bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/premjera-spastai–vilkaviskis-295946/

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo