Internetinės svetainės, el.parduotuvės

Ievos Dūdaitės (fortepijonas) koncertas

2018-12-20 18.00

PIANISTĖ IEVA DŪDAITĖ
www.ievadudaite.com

 

   https://www.youtube.com/watch?v=oOdc88gUG80
https://www.youtube.com/watch?v=pDJO3FQers4

 

AMELIJA IŠ MONMARTRO IR ŠOPENAS

Fortepijono rečitalis romantikams

 

Kas būtų, jei kurioje nors iš Monmartro kavinaičių susitiktų Amelija ir Frederikas Šopenas? Nors šis scenarijus skamba kaip fantazija ar labiau primena gražų sapną, muzikos pasaulyje viskas

įmanoma!
Pianistės Ievos Dūdaitės koncerte skambės F. Šopeno ir Y. Tierseno kūryba, nukelsianti į tą patį, bet labai skirtingą Paryžių: klausydami svajingų noktiurnų, baladžių, valsų, pabuvosite XIX a. salonuose. O Amélie garso takelio melodijos primins, kad net ir naujausių technologijų amžiuje, sunku pabėgti nuo savo jausmų.
Taigi, nors visi keliai veda į Romą, didieji romantikai susitinka I. Dūdaitės rečitalyje.


Apie pianistę:

Pianistė Ieva Dūdaitė skambinti fortepijonu pradėjo 6-erių Kauno J. Naujalio gimnazijoje. Vėliau mergina tęsė studijas Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje (mokyt. K. Baltušienės kl.). Laimėjusi stipendiją, studijas tęsė Italijoje, o šiuo metu yra Karlsruhės konservatorijos auklėtinė ( prof. K. Randalu kl.)

Atlikėjos koncertų sąraše – daugelis pasaulio scenų. Ji džiugino publiką rečitaliais Lietuvoje, Italijoje, Olandijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Čekijoje bei Meksikoje.  Pianistė dalyvavo įvairiuose festivaliuose: Grenoble Music Festival , Trio di Trieste Music Festival,  Aurora Chamber Music Festival, Oxford Piano FestivalKeletas jos pasirodymų transliuoti Lietuvos, Rusijos bei Olandijos radijo ir televizijos.

Pianistė yra laimėjusi ne vieną prizinę vietą ir Grand Prix tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Olandijoje, Italijoje.

Ieva dalyvavo meistriškumo kursuose su pianistais Menahem Pressler, Paul Badura-Skoda, Alexander Melnikov, Peter Donohoe, Till Fellner, Maureen Jones, Valentina Berman, Constantin Sandu. Už muzikinius nuopelnus jai ne kartą įteiktos Lietuvos Prezidentų Valdo Adamkaus, Dalios Grybauskaitės bei vyriausybės stipendijos.

 

 

 

Koncerto programa:
Frédéric Chopin (1810-1849):

Baladė nr. 1

Baladė nr. 4

Valsas nr. 1, op. 64
Valsas nr. 2, op. 64
Noktiurnas nr. 2 Es-dur, op. 9
Noktiurnas cis-moll, op. 20
Yann Tiersen (*1970):
La Valse d‘Amelie
La Dispute

Le Moulin
La Noyee
Comptine d‘un Autre ete: L‘Apres Midi
Summer 78
Naval
Rue de Cascades
Pern
Yuzin
Penn ar Lann
Porz Goret – Waltz

 

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo