Internetinės svetainės, el.parduotuvės

ALYTAUS TEATRAS. Spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“

2017-11-16 12.00

Spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“

Sergejaus Kozlovo pasakaites

Režisierė – Andra Kavaliauskaitė

Sergėjaus Kozlovo apsakymai iki šiol žadina daugelio žmonių vaizduotę. Juose rašytojas sugebėjo pačia paprasčiausia forma prabilti apie sielos pajautas, savęs ir pasaulio suvokimą, bendravimo džiugesį ir nusiminimus.

Kozlovo temų įvairovė paskatino ir Alytaus miesto teatro kūrėjus savotiškiems eksperimentams. Spektaklis viso kūrybos proceso metu labai keitėsi. Pradžioje svarbiausias atrodė grėsmingas rūkas, po to atsirado kopėčios, kurios tarsi pakylėjo ežiuką virš nežinomybės, galiausiai įvyko transformacija su stebuklingais batais ir žvėreliai-vaikai ėmė žaisti.

Režisierės Andros Kavaliauskaitės vizijoje rūkas yra tiesiog vaikiškos fantazijos gebėjimas laiką paversti žaidimu. Iš giluminių fantazijų gimsta nepertraukiamas žaidimas apie viską, kas brangu, kas miela, kas mylima. Ežiukas čia yra ne tiek pagrindinis personažas, kiek žaidimo objektas. Kitaip sakant, visi vaikai žaidžia Ežiuką, Ežiuką Rūke.

Vaidmenis atlieka: Vaidas Praspaliauskas, Lukas Alsys, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Eugenijus Rakauskas, Rasa Grigutytė

Bilieto kaina perkant pavienius bilietus 4 €. 

Grupėms  (10 ir daugiau vaikų) – 3 €. Grupę lydintys mokytojai įleidžiami nemokamai.

Bilietais prekiauja kultūros centro kasa

Internetinių svetainių kūrimas: FANCY.LT

© 2017 Vilkaviškio kultūros centras. Visos teisės saugomos įstatymo